Kontaktid

 

Rõõmu Köögi ja Küpsetuskoja toodete tellimine   roomukook@keilaty.ee
Rõõmu Köök 6580820  
Rõõmu Küpsetuskoda 6580819  
+372 5850 1079 58501079 roomuinfo@keilaty.ee
Sekretär 6580800 keilaty@keilaty.ee
Faks 6580801  
Juhatuse esimees Olev Mäll   olev@keilaty.ee
Juhatuse aseesimees Aigar Kadastu   aigar@keilaty.ee
Pearaamatupidaja Anu Arulepp 6580805 anu@keilaty.ee
Marketingiosakonna juhataja Ene Lohu 6580832 ene.lohu@keilaty.ee
Personaliosakond 6580804 personal@keilaty.ee
Kaja Rannamäe-Lust 56103320 kaja@keilaty.ee
Kersti Ojamets 56297890 kersti@keilaty.ee

Tööstuskaupade osakonna ostujuhid

Ülle Mäll

Marika Kuus

 

6580808

6580818

 

ylle@keilaty.ee

marika@keilaty.ee

Toidukaupade osakonna ostujuhid

Ingrid Koppelmaa

Tea Rumask

Kaisa Mäll

 

6580816

 

6580806

 

ingrid@keilaty.ee

tea@keilaty.ee

kaisa@keilaty.ee

Rõõmu Kaubamaja tööstuskaupade osakonna juhataja

Ülle Pannel

 

6580803

 

ulle.pannel@keilaty.ee

Rõõmu Kaubamaja toidukaupade osakonna juhataja

Külli Kaljura

 

55580823

 

kylli@keilaty.ee

Rõõmu Köögi arendusjuht Evelin Korjus 56995605 evelin@keilaty.ee
Rõõmu Küpsetuskoja juhataja Ene Aare 6580819 ene.aare@keilaty.ee
IT osakonna juhataja Jaanus Lumi   jaanus@keilaty.ee

Aadress: Haapsalu mnt. 57a, Keila 76607, Harjumaa