Sekretär
Fax

658 0800
    658 0801

keilaty@keilaty.ee
Juhatuse esimees
Olev Mäll
  olev@keilaty.ee
Juhatuse aseesimees
Aigar Kadastu
  aigar@keilaty.ee
Pearaamatupidaja
Anu Arulepp
658 0805     anu@keilaty.ee
Marketingi osak. juhataja
Helle Rätsep
658 0806 helle@keilaty.ee
Personali osakond
Malle Lekk
658 0804 personal@keilaty.ee
Tööstuskauba ostujuhid
Ülle Mäll,
Marika Kuus
658 0808
    658 0818
ylle@keilaty.ee
marika@keilaty.ee
Toidukauba ostujuhid
Ingrid Koppelmaa,
Ene Lohu
658 0816
    658 0832

ingrid@keilaty.ee

ene.lohu@keilaty.ee

Rõõmu Kaubamaja Infolett
6781 551
Rõõmu Kaubamaja tööstuskaupade osakonna juhataja
Ülle Pannel
6781 551 ulle.pannel@keilaty.ee
Rõõmu Kaubamaja toiduosakonna juhataja
Marju Preegel
6780 273 marju@keilaty.ee
Rõõmu Köögi juhataja
Eike Esse
658 0809 eike@keilaty.ee
Rõõmu Küpsetuskoja juhataja
Ene Aare
658 0819 ene.aare@keilaty.ee
Rõõmu Köök-Küpsetuskoja
tellimuste aadress
Rõõmu Köök-Küpsetuskoja üldine e-mail:
 
    658 0820


tellimine@keilaty.ee

roomukook@keilaty.ee
IT osakonna juhataja
Jaanus Lumi
 

jaanus@keilaty.ee