Rõõmu Köögi ja Küpsetuskoja toodete tellimine
    Rõõmu Köök
    Rõõmu Küpsetuskoda


    658 0820
    658 0819

     roomukook@keilaty.ee


   Rõõmu Kaubamaja infolett

6781 551

 

Sekretär
    Fax

658 0800
    658 0801

     keilaty@keilaty.ee

Juhatuse esimees
    Olev Mäll
  olev@keilaty.ee

Juhatuse aseesimees
    Aigar Kadastu
  aigar@keilaty.ee

Pearaamatupidaja
    Anu Arulepp
658 0805     anu@keilaty.ee

Marketingiosakonna juhataja
    Helle Rätsep
658 0806 helle@keilaty.ee

Personaliosakond
    Malle Lekk
    Kaisa Tammiste
658 0804
    5690 5088
    5629 7890
personal@keilaty.ee
malle@keilaty.ee
kaisa@keilaty.ee

    Tööstuskaupade ostujuhid
    Ülle Mäll,
    Marika Kuus
658 0808
    658 0818
     ylle@keilaty.ee
     marika@keilaty.ee

    Toidukauba ostujuhid
    Ingrid Koppelmaa,
    Ene Lohu
658 0816
    658 0832

     ingrid@keilaty.ee

     ene.lohu@keilaty.ee


Rõõmu Kaubamaja tööstuskaupade osakonna juhataja
    Ülle Pannel
6781 551 ulle.pannel@keilaty.ee

Rõõmu Kaubamaja toidukaupade osakonna juhataja
    Marju Preegel
6780 273 marju@keilaty.ee

Rõõmu Köögi juhataja
    Eike Esse
658 0809 eike@keilaty.ee

Rõõmu Küpsetuskoja juhataja
    Ene Aare
658 0819 ene.aare@keilaty.ee

IT osakonna juhataja
    Jaanus Lumi
 

     jaanus@keilaty.ee