Rõõmu Kaubamaja

 

Talv2.jpg

RÕÕMU KAUBAMAJA

Rõõmu Kaubamaja alguseks võib lugeda aastat 1995, kui  ühe katuse alla koondusid Keila linna erinevates kohtades paiknenud väikesed tööstuskauba poed. Juurde lisandus laia valikuga toidukaupade osakond. Sellest ajast alates on Rõõmu Kaubamaja pidevalt kasvanud ja kaasajastunud.

Rõõmu Kaubamaja viimane rekonstrueerimine lõppes 2009.a. mais. Nüüd on  kaubamajas 1800 m2 suurune toidukaupade müügipind ja 6500m2 suurune tööstuskaupade müügipind, mis võimaldab pakkuda külastajatele külluslikku kaubavalikut ja mugavat teenindamist.

Rõõmu Kaubamaja on Lääne - Harjumaa suurim kaubandusüksus. Kaubamaja on varustatud kõige kaasaegsema kaubandustehnoloogiaga ja klientide mugavamaks teenindamiseks on kaubamajas kasutusel ka unikaalsed NRC iseteeninduskassad.

Kaubamajas on müügil valmisriideid, jalatsid, spordi- ja vabaajakaubad, beebi-ja lastekaubad, mänguasjad, ehted, parfümeeria ja ihuhooldustooted, kodusisustuskaubad, nõud, kultuurikaubad, kodutehnika, valgustid, audio- videokaup, raamatud.

Toiduosakonnas pakume suures valikus toidukaupu,  kulinaariat, värsket liha ja kala, sooje toite. Võimalus  kataloogi alusel Rõõmu Köögi ja Küpsetuskoja tooteid ette tellida.

Rõõmu Kaubamaja hoones on mitmeid lisateenuseid: kindlustus, autotarvikute kauplus, hambaarst, kliimaseadmete paigaldajad, võtmete valmistamine - ja kingsepp, tervisetoodete pood, lillede müük.

Rõõmu Kaubamaja infoletis on Piletilevi ja Eesti Loto müügikoht.

 

Maja täis Rõõmu!