KEILA TARBIJATE ÜHISTU

 

Keila Tarbijate Ühistu on asutatud 1909 aastal-  sellest ajast alates pakume oma tegevuspiirkonnas klientidele mõistlike hindadega kvaliteetset, sõbralikku ja hea kaubavalikuga mitmekülgset kaubandusteenust.

Keila Tarbijate  Ühistu kauplused asuvad seitsme omavalitsuse territooriumil ja töötavad kaubandusketi põhimõttel.

Suurim ja tuntuim on Rõõmu Kaubamaja Keilas, lisaks supermarketi valikut pakkuvad kauplused Sauel ja Pääskülas ning igapäevaostudeks sobivad lähipoed nii Keila linnas kui maapiirkonnas.

Meie kaubavalikut täiendavad  aastast 2005 isikupärase ja maitsva  toodanguga Rõõmu Küpsetuskoda ja Rõõmu Köök. Lisaks lettides pakutavale on kõigist meie kauplustest võimalik tellida Rõõmu Köögi ja Küpsetuskoja toodangut  tootekataloogi alusel.

Keila Tarbijate Ühistul on oluline hea suhte hoidmine oma klientidega. Tagasiside saamiseks on kõigis kauplustes oma ettepanekute esitamise postkastid ja ettepanekute tegemise link koduleheküljel.

Heade partnerlusuhete soodustamiseks on Keila Tarbijate Ühistul pakkuda oma Kliendikaart, mille põhimõte on "mida rohkem kasutad, seda rohkem võidad". Kliendikaardi omanikke on tänaseks päevaks kogunenud juba üle 10 tuhande.

Keila Tarbijate Ühistu annab tööd 312 inimesele. 

Olete  alati oodatud meie kauplustes!